Brněnské nanuky s chutí léta

Už s prvním opadaným listím na Špilase vyhlížíme teplé dny, abychom mohly tvořit NANUKY. Do jejich nekonečných kombinacích jsme se zamilovaly minulé léto do té míry, že jsme neodolaly se o ně podělit.Na mražení jsme tři

Jsme sousedky, někdy spolužačky, ale hlavně holky, které stejně jako nanukům propadly brněnskému životu. Přišlo nám, že mu ale ještě něco během léta chybí ...něco jako ledové osvěžení na špejli. A tak jsme se o něj postaraly. 

Porovnaly nespočet variací z čerstvého ovoce, šťáv, bylinek i alkoholu a sepsaly přes 30 vlastních nanukových receptů. Ze své soukromé kuchařky pak mrazíme hlavně vaše oblíbence a dle sezónní úrody.

Věříme v bohatost přírody

Pestré chutě ovoce a bylinek jsou pro nás malým zázrakem a vážíme si každého sousta. Proto pro výrobu nanuků využíváme maximálně plodů z našich zahrádek a sadů. Ovšem chutě exotické milujeme, proto mixujeme i banány, ananasy nebo citrusy.

Pro objevovatele alkoholových možností mrazíme "klasiky" mezi drinky. Po večerním městě pak nezapomínáme hledat inspirace pro další novinky. Neotřelou kombinací jsou pak nanuky čajových směsí.


Nanuky tvoříme ve variantách

Veganské – Smetanové – Plné ovoce – Vodové – Alkoholové – Malé i velké

Ochutnáte nás po Brně a dojedeme i z vámi

Dodáváme do podniků, objíždíme akce po Brně a rády budeme s nanuky i součástí vašich soukromých akcí.