na SVATBU i OSLAVU

Když vyjde počasí a na obloze není mráčku, chybí této idylce jen kvalitní osvěžení.

A to my umíme zařídit.


Výroba přerušena

Od srpna 2023 je výroba přerušena, není možné přijímat další objednávky.

Nanukový catering

Dle vašich preferencí namícháme mix ze sezónní nabídky.

Větší objednávky (nad 40 ks) je ideální hlásit minimálně 14 dní předem, ať si pro Vás rezervujeme kapacitu. Pár kousků do mrazáku se najde vždycky.

K dispozici jsou i zálohované termoboxy s chladítky (vratných 300 Kč). Před převozem jsou nanuky i chladítka namrazeny na -27 °C a garance výdrže pro převoz v termoboxu je 2 hodiny.

Zapůjčení termoboxů a vydávání objednávek je možné pouze ve výrobně na adrese Koliště 1907/3 (pronajímám si zde kuchyň v Oblast baru, prosím komunikujte se mnou, jsme dva samostatně fungující celky a jejich personál nemá bez předchozí domluvy ponětí o vaší objednávce; to stejné platí i pro vracení termoboxů).


Namícháme za vás

Chcete mít to nejlepší a neztrácet hlavu vybíráním příchutí? Stačí nám říct počet a my je namícháme podle aktuální dostupnosti. Win-win situace. Zatím nebylo jediného nespokojeného zákazníka.

Až na výjimky je nutné osobní vyzvednutí. Nanuky vyrábím při HPP a nejsem aktuálně příliš kapacitně ani časově flexibilní. Děkuji za pochopení.

Cena nanuků

– Malé dle ceníku, jiné velikosti/alkonanuky na dotaz

na dotaz

Dovoz

– za každý ujetý km, minimální cena je 100,-

15 Kč/km

Vyzvednutí ve výrobně

- Koliště 1907/3 (Oblast bar na Moraváku)

0 Kč

Zapůjčení mrazáku

– tuto sezónu NENÍ zapůjčení mrazáku možné*

:(

*výjimku tvoří víkendové akce, kdy je mrazák plně zaplněn (320 ks malých nanuků), poplatek za zapůjčení činí 1700,-/24 h plus náklady na zapůjčení dodávky a manipulaci (potřeba 2 pomocníků)

Vlastní nanuk?

Můžeme společně vymyslet váš osobitý nanuk přesně na míru vašim chutím.

Hrajeme si i s vizuálem, přizpůsobíme vám i nápis na etiketě, což se hodí třeba na svatby či firemní večírky. Můžeme vyrobit i nanuky ve tvaru tlapek nebo srdíček. A možná seženeme i modré z nebe. :)

Termoboxy připravené do akce.
Termoboxy připravené do akce.

Objednejte nanuky


Napište nám - kdy, kde a kolik ks nanuků potřebujete, a my vám zařídíme zpestření oslav.